Ušetřete až 6 000 Kč na snubních prstenech👉 Prozkoumat ZDE

Vaše nákupní krabička je prázdná

Přijďte si užít výběr do zlatnictví Elody, kde společně najdeme snubní prsteny, které budete rádi nosit celý život

U skvělé kávy vyzkoušíte desítky snubních prstenů a vysvětlíme vám všechno důležité pro výběr. Za hodinku, kterou si zaručeně užijete, vybereme ty pravé snubní prsteny, které už nikdy nebudete chtít sundat z ruky.

č. 1 dle Google Recenzí v ČR
Přečíst recenze ZDE.

 UŠETŘETE 6 000 Kč s předsezonní nabídkou 

Abychom rozložili naše kapacity výroby mimo sezónu, připravili jsme si pro vás akci, díky které ušetříte 6 000 Kč oproti cenám v sezóně 2024. Prozkoumejte to

Nabídka snubních prstenů

V nabídce máme snubní prsteny z bílého, žlutého a růžového zlata. Nabídka je široká a proto vás v showroomu provedeme výběrem krok za krokem, abyste udělali to správné rozhodnutí a vybrali prsteny, které budete rádi nosit celý život.

Co vám přinese návštěva zlatnictví Elody? A proč se vyplatí přijet i z daleka!

elody prsteny showroom

Nechte si upravit snubní prsteny podle vašich představ

Během konzultace vybereme prsteny, které budou přesně podle vašich představ – nebo je k vaší představě upravíme! Chcete jinou šířku, vzor nebo barvu? Není problém.

Ukázka modelu 4178 Wilow ve všech možných barevných kombinacích

Elody je nejlépe hodnocené místo pro výběru snubních prstenů v ČR!

Co říkají manželé, kteří u nás vybírali?

500+ hodnocení a 5,0* hvězdiček

google recenze elody prsteny
google recenze elody prsteny
google recenze elody prsteny
google recenze elody prsteny
google recenze elody prsteny
google recenze elody prsteny
google recenze elody prsteny
google recenze elody prsteny

Kde najdete zlatnictví Elody?

Showroom se nachází na pražském Břevnově na adrese Na dělostřílnách 1060/4  – nedaleko Pražského hradu. Spojte vaší návštěvu s romantickou procházkou. Pro výběr prstenů vám stačí jediná návštěva a pak vám je můžeme poslat až domů.

Na adrese Na Dělostřílnách 1060/4 zaparkujte před vilou na modré zóně a my vám hned po příchodu do showroomu zaplatíme parkování. Stačí říct vaší SPZ a my se o to postaráme.

Nejlepší cesta je z tramvajové zastávky Vojenská nemocnice. Cesta pěšky do showroomu bude trvat asi 8 minut volnou chůzí.


Máte nějaké otázky ke snubním prstenům?

Jsme malé zlatnictví, kde věříme, že poradenství při výběru je úplně to nejdůležitější, co ovlivní, zda budete s prsteny dlouhodobě spokojení.

Výběr prstenů je totiž složitější, než se zdá. Není to jen o tom, co se vám líbí, ale existuje spousta dalších parametrů – jako je šířka, profil, povrch a další, které ovlivňují praktičnost a pohodlnost prstenu.

Na rozdíl od většiny míst, kde vybíráte prsteny narychlo a ve stoje, si s vámi sedneme a všechno vám dopodrobna vysvětlíme, dáme vyzkoušet různé varianty, porovnat je a díky tomu si můžete být opravdu jistí tím, že vaše snubní prsteny nebudete už nikdy chtít sundat z ruky.

Určitě ano – chceme se vám věnovat naplno. Klikněte na tlačítko níže a vyberte termín z kalendáře. Pokud nenajdete termín, který by se vám hodil, tak nám zavolejte a něco vymyslíme. :-)

Určitě ano – chceme se vám věnovat naplno. Klikněte na tlačítko níže a vyberte termín z kalendáře. Pokud nenajdete termín, který by se vám hodil, tak nám zavolejte a něco vymyslíme. :-)

Nyní máme v showroomu přes 150 párů snubních prstenů, které pokrývají téměř všechny styly a druhy. Také máme různé další vzorové prsteny se šířkami od 3 do 8 mm.

U prstenů se dá měnit barva zlata, šířka, povrch a další detaily. Díky tomu je výběr opravdu široký a můžete si být téměř jistí, že najdete to, co hledáte.

Na konzultaci máme hodinku – ale můžeme skončit dřív, podle toho, jak budete potřebovat.

Teď už víte všechno potřebné. Vyberte si termín snadno online a přijďte se nechat hýčkat.

Konzultace je nezávazná a zdarma

Máte ještě nějaké otázky nebo nemůžete najít termín, který by vám vyhovoval? Ozvěte se Kátě.

Proč je poradenství to nejdůležitější při výběru snubních prstenů?

Představte si situaci: Přijdete do zlatnictví v obchodním centru, kde před vás na pult položí plata se snubními prsteny. Bez dalších informací si máte vybrat prsteny, kterými stvrdíte svou lásku a budete je nosit celý život. Docela těžké rozhodnutí... A protože vám nikdo nevysvětlil rozdíly jednotlivých profilů, povrchů a šířek, často vyberete prsteny, které nejsou úplně pohodlné nebo praktické k vašemu životnímu stylu.

Proto jdeme v Elody opačnou cestou. Na hodinové konzultaci v příjemném prostředí vám uděláme kávu a krok za krokem vám vysvětlíme všechno, co je důležité při výběru zohlednit. Porovnáte různé profily, šířky, povrchy a díky tomu najdete prsteny, které budete chtít opravdu nosit navždy.

S výběrem vám poradí naše empatické holky! Vyberte si termín vaší návštěvy online.

Konzultace je nezávazná a zdarma

Vendy
vendy elody prsteny
Lůca
lůca elody
Ivča
ivča elody prsteny