Ušetřete 5 000 Kč na snubních prstenech👉 Prozkoumat ZDE

Vaše nákupní krabička je prázdná

Recenze snubních a zásnubních prstenů Elody

Přečtěte si slova novomanželů a přesvědčte se, že v Elody si můžete být výsledkem stoprocentně jistí.

Aneta a Lukas

Šestajovice, ČR

Model 336 (upravená šířka 4 mm)
Elody prsteny pro nás byly od začátku jasnou volbou. Těší nás cena, kvalita a precizní zpracování. Prsteny jsou opravdu nádherné a přesně podle našich přání. Proto je doporučujeme všem, kteří stále váhají. Děkujeme.
elody prsteny isla
vojtěch a barbora grafovi

Vojtěch a Barbora Grafovi

Ostrava, ČR

Model 348
Nedávno nám přišly naše snubní prstýnky a mohu konstatovat, že jsou opravdu nádherné. Přístup všech zúčastněných byl skvělý - dohodli si s námi osobní setkání, ukázali nám velké množství typů prstenů včetně různých velikostí. Vše jsme si mohli vyzkoušet a detailně prohlédnout. Opravdu skvělý přístup. Velice děkujeme!!

Adéla a Adam Hanačíkovi

Uherské Hradiště, ČR

Model 398 (upravená šířka 4 mm)
Dobrý den, před měsícem jsem vám psala, jak moc jsme s prstýnky spokojeni, že se už těšíme, až je budeme moct nosit. Tak tady posílám nějaké fotky prstýnků ze svatby, už to máme za sebou a už nám zdobí ruce :-). Mockrát děkujeme.
elody prsteny 398
elody prsteny realne fotky

Lucie a Adam Vošmerovi

Brno, ČR

Model 140 (šířka 5 a 3 mm)
Rozhodnutí koupit prstýnky Elody padlo velmi spontánně. Představu prstýnků jsme měli jasnou už od začátku a na stránkách Elody jsme narazili na přesně takové. Hned jsme je objednali s velkým očekáváním. Velmi příjemná a rychlá byla komunikace s paní Terezou, která nám ochotně odpověděla na všechny dotazy. Velkou výhodou bylo zaslání pásku na měření obvodu prstu zdarma a možnost změny šířky dámského prstýnku, které jsme využili. Z prstýnků jsme moc nadšení a těšíme se, až si je před oltářem navlékneme. Elody prstýnky moc doporučujeme!

100% garance vrácení peněz pro vaše bezpečí

Aby pro vás nákup prstenů v Elody nenesl žádná rizika, můžete prsteny do 30 dní od převzetí vrátit – a to platí i na prsteny s úpravou vzhledu a vlastní rytinou.

Facebook recenze = důkaz transparentnosti

Recenze na Facebooku nemohou firmy žádným způsobem mazat nebo upravovat – mohou je pouze všechny skrýt.

My máme recenze viditelné a proto si můžete být jistí tím, že jsme 100% transparentní.

Od roku 2021 máme FB stránky na prsteny i šaty sloučené a novější recenze najdete zde.

Potřebujete pomoct s výběrem?

Přijďte na konzultaci do našeho showroomu v Praze nebo Brně nebo si nechte poslat domů měřící sadu, pro zjištění velikosti.