Ušetřete 5 000 Kč na snubních prstenech👉 Prozkoumat ZDE

Vaše nákupní krabička je prázdná

Vše co potřebujete vědět o výběru prstenů Elody

Ano! V Praze a Brně máme showroom, kde si můžete snubní prsteny prohlédnout (ne všechny modely), vyzkoušet různé šířky, profily, porovnat povrchy a také vám tu poradíme a změříme velikost. Budeme moc rádi, když přijdete. Přijmete naše pozvání? :-)

Máte vybráný prsten a změřenou velikost? Na stránce s modelem vyberte velikost (u snubních prstenů rytinu, záruku ...) a klikněte na tlačítko "objednat". Dále v objednávce vyplňte ještě pár políček a zaplatťe zálohu (nebo celou částku) za své prsteny. To je vše – můžete se začít těšit!

Objednejte si měřící sadu, se kterou změříte velikost přesně a snadno!

měřící sada elody prsteny

Nebo se zastavte v našem showroomu v Praze, kde vám rádi změříme přesnou velikost. Více o showroomu.

Před výrobou prstenů je potřeba zaplatit zálohu 50 % převodem nebo hotově u nás v showroomu.

Prsteny doplatíte až při jejich převzetí a důkladném zkontrolování.

Během objednávky si můžete vybrat ze dvou možností a obě jsou pro vás zdarma.

  • Osobně v Praze (doporučujeme) – prsteny si můžete přijít vyzvednout osobně do našeho showroomu na Praze 6
  • Kurýr DPD

Ano, navíc poštovné na Slovensko je úplně zdarma.

Na stránce s modelem najdete 2 způsoby dodání – standardní a expresní s příplatkem. Pokud máte svatbu ještě dříve, napište nám a email a řekneme vám, jak nejrychleji můžete prsteny v danou dobu mít.

U objednávky snubních prstenů se vyplňuje datum svatby a u zásnubních datum požádání o ruku – díky tomu můžeme ohlídat, že prsteny budete mít stoprocentně včas.

Máte další otázky? Sem s nimi!

Email *
Vaše otázky, připomínky, cokoliv...
Odeslat zprávu

I to se může stát, ale jsme na to připraveni! Přijdete s prstenem na přeměření do našeho showroomu a do 4 týdnů vám prsten upravíme – a to úplně zdarma. Více o úpravě zdarma.

Ano – jako maximální důvěru v dokonalost našich prstenů vám nabízíme garanci vrácení peněz na snubní i zásnubní prsteny – a to i na prsteny s vlastní rytinou nebo úpravou vzhledu. To znamená, že je můžete do 30 dnů z libovolného důvodu vrátit a my vám vrátíme všechny peníze. Více o 30denní garanci vrácení peněz

Základní záruka na snubní i zásnubní prsteny je 3 roky. Na snubní prsteny nabízíme i záruku Elody Infinity+, která zahrnuje doživotní záruku a doživotní úpravu velikosti – cena této služby se u jednotlivých prstenů liší, najdete ji na stránce s modelem. Více o zárukách.

Máte další otázky? Sem s nimi!

Email *
Vaše otázky, připomínky, cokoliv...
Odeslat zprávu

Dobře, že se ptáte – tyto informace jsou nezbytné a najdete je na stránce s prstenem, hned kousek pod fotkami v přehledné tabulce s vysvětlením.

Ke všem diamantům dostanete certifikát – kartičku, kde jsou uvedené všechny důležité parametry. Ke kamenům od velikosti 0,50 ct dostanete zdarma mezinárodní certifikát GIA, IGI nebo IGL.

Diamanty mají určité parametry, kterým musíte před objednáním rozumět. Některé jsou dost složité, ale my vám je vysvětlíme tak, abyste je pochopili a netrvalo vám to více než pár minut.

Barvu zlata, povrch nebo profil vám rádi změníme bez rozdílu v ceně. Stačí v objednávkovém formuláři na stránce s modelem zaškrnout "Chci změnit design prstenů" a vyplnit vaše přání. Chcete změnit šířku? Klikněte na tlačítko níže a pošlete nám zprávu.

Málokdo má alergii na zlato samotné. Pokud máte problém nosit zlaté šperky, většinou to je kvůli příměsím, které zlatá slitina obsahuje. Je potřeba, abyste věděli, na co konkrétně alergii máte, abychom se takovému kovu mohli vyvarovat.

Složení jednotlivých slitin:

  • bílé zlato – zlato 58,5 %, měď 22,8 %, nikl 10,6 %, stříbro 8,1 % + rhodium na povrchu
  • žluté zlato – zlato 58,5 %, měď 34 %, stříbro 7,5 %
  • růžové zlato – zlato 58,5 %, měď 39,2 %, stříbro 2,3 %

Máte další otázky? Sem s nimi!

Email *
Vaše otázky, připomínky, cokoliv...
Odeslat zprávu

U nás dostanete nejvíc peněz za své zlato

Máte doma zlaté šperky nebo třeba zlatý zub, který nikomu nechybí? Největší prodejci prstenů vám za 1 gram 14kt zlata nabídnou 450 až 500 Kč.

 

V Elody dostanete kolem 700 Kč za 1 gram 14kt zlata a kolem 900 Kč za 1 gram 18kt zlata! To je další důkaz toho, že v Elody dostanete největší hodnotu.

 

 A nemusíte ani za námi. Zlato dáte do obálky a pošlete poštou jako cenné psaní. Hned po doručení zjistíte jeho hodnotu, kterou vám odečteme z objednávky prstenů.

 

Chcete cenu vašeho zlata odečíst z ceny? Vyplňte formulář a pošleme vám více informací, jak na to.

Email *
Kolik zlata přibližně máte?
Chci prodat zlato