Recenze nevěst

Nevěsty z Česka i Slovenska, měst i vesnic – ale jedno mají společné – jsou nadšené a z  Elody by objednávaly znovu

Posílám obrovské DÍKY Terezce za spoustu dobrých rad a všem budoucím nevěstám Elody z celého srdce doporučuji. Nemusíte se bát, že by pro Vás Elody neudělalo co je v jejich silách a ještě i mnohem víc.

Veronika Jansová
olomouc
alena nevěsta elody

Zprvu jsem měla strach, objednat přes internet, ale při prvním jednání s týmem Elody a následném objednání jsem věděla, že vše bude OK. Zde jsem se mýlila. Vše bylo naprosto perfektní!!! Od samotného dodání, po náš velký den.

Alena Bartizalová
Nové hrady
alena nevěsta elody
vanda elody
vanda elody

Firmu Elody môžem za mňa osobne odporučiť všetkým budúcim nevestám! No, čo bolo pre mňa úplne najviac – dokonalý prístup slečny Terezky! Ona, ako moja svadobná poradkyňa, spravila pre mňa úplne maximum a ja som jej za to nesmierne vďačná. Milá, vždy ochotná, neuveriteľne rýchle odpovedala vždy na moje otázky. Dokonca aj v neskorých nočných hodinách nemala problém so mnou komunikovať, za čo som jej nesmierne vďačná!

Vanda Hrčková
Slovensko
nevěsta elody

Chtěla bych poděkovat celému týmu Elody za úžasnou spolupráci. Ještě jednou děkuji a přeji Vám mnoho spokojených zákaznic, jako jsem byla já.

Veronika Kuncová
Buchlovice
nevěsta elody
nevěsta elody
nevěsta elody

Domluva naprosto úžasná, odpovědi okamžitě na vše, se vším poradíte, nic pro Vás není problém. Všem nevěstám naprosto DOPORUČUJI. Takový přístup se opravdu v dnešní době už nevidí. MOC DĚKUJI.

Lenka Holubová
Pardubice

Elody môžem odporúčiť všetkými desiatimi! Lepšiu komunikáciu som v živote nezažila, spočiatku som sa kúpy cez internet bála, ale keď mi Terezka zodpovedala na všetky moje otázky do detailov, moje obavy sa rozplynuli niekde do ďaleka :-) Prajem Vám všetko len to najlepšie a tie najspokojnejšie zákazníčky, medzi ktoré patrím aj ja! <3 P.S.: Terezka, veľká vďaka za Vašu trpezlivosť a ochotu.

Simona Varga
Slovensko

Celou dobu mě neskutečně bavil velmi vstřícný přístup Filipa a Terezy z Elody, se kterými se můžete na všem domluvit, a jejich neskutečná trpělivost. Co si budeme povídat, ale někdy to s námi nevěstami taky určitě nemají jednoduché :-). Ještě jednou díky za všechno, jste skvělí! <3 N.

Nicol Kulić
zbuzany

Recenze výše jsou od nevěst, které si od nás zakoupily svatební šaty – prsteny totiž prodáváme krátce a zatím nemáme žádné recenze. Přečtete si ale 110+ pětihvězdičkových recenzí na naší FB stránce na svatební šaty z našeho druhého projektu a my vám slibujeme, že budete minimálně stejně nadšená, jako tyto nevěsty.

elody hodnocení fb