Vše co potřebujete vědět

předtím než řeknete ANO prstenům Elody

Ano! V Praze máme showroom, kde si můžete snubní prsteny prohlédnout (ne všechny modely), vyzkoušet různé šířky, profily, porovnat povrchy a také vám tu poradíme a změříme velikost. Budeme moc rádi, když přijdete. Přijmete naše pozvání? :-)

Máte vybráný prsten a změřenou velikost? Na stránce s modelem vyberte velikost (u snubních prstenů rytinu, záruku ...) a klikněte na tlačítko "objednat". Dále v objednávce vyplňte ještě pár políček a zaplatťe zálohu (nebo celou částku) za své prsteny. To je vše – můžete se začít těšit!

Zdarma vám pošleme až do schránky měřítko, se kterým přesnou velikost snadno zjistíte. Stačí kliknout na tlačítko níže a na další stránce vyplnit adresu.

"Jednoduchý a spolehlivý způsob měření z pohodlí domova"

Nebo se zastavte v našem showroomu v Praze, kde vám rádi změříme přesnou velikost. Více o showroomu.

Prsteny se platí na bankovní účet před tím, než je začneme vyrábět. Zaplatit předem můžete zálohu 50 % nebo celou částku.

Když platíte předem zálohu, doplatek pošlete na bankovní účet po převzetí prstenů a jejich důkladném zkontrolování – neplatíte dobírkou a při převzetí u sebe nemusíte mít hotovost.

Během objednávky si můžete vybrat ze dvou možností a obě jsou pro vás zdarma.

  • DPD (doporučujeme) – předání do vašich rukou (v den odeslání vám přijde SMS a můžete si upravit adresu, čas i datum doručení)
  • Osobně v Praze – prsteny si můžete přijít vyzvednout osobně do našeho showroomu na Praze 6
  • Česká pošta – balík do ruky nebo balík na poštu

Za zásilku odpovídáme my, dokud ji v pořádku nepřevezmete. Nemáte se čeho bát.

Ano, navíc poštovné na Slovensko je úplně zdarma.

Standardní doba pečlivé výroby a dodání je 5 až 6 týdnů. Jsme schopni prsteny vyrobit i expresně do 4 týdnů s příplatkem 750 Kč. Pokud máte svatbu ještě dříve, napište nám a email a řekneme vám, jak nejrychleji můžete prsteny v danou dobu mít.

U objednávky snubních prstenů se vyplňuje datum svatby a u zásnubních datum požádání o ruku – díky tomu můžeme ohlídat, že prsteny budete mít stoprocentně včas.

Máte další otázky? Sem s nimi!

I to se může stát, ale jsme na to připraveni! Pro prsten pošleme přepravce, který jej u vás vyzvedne, náš mistr ho upraví a do dvou týdnů ho máte zpět doma – a to úplně zdarma. Více o úpravě zdarma.

Ano – jako maximální důvěru v dokonalost našich prstenů vám nabízíme garanci vrácení peněz na snubní i zásnubní prsteny – a to i na prsteny s vlastní rytinou nebo úpravou vzhledu. To znamená, že je můžete do 30 dnů z libovolného důvodu vrátit a my vám vrátíme všechny peníze. Více o 30denní garanci vrácení peněz

Základní záruka na snubní i zásnubní prsteny je 3 roky. Na snubní prsteny nabízíme i záruku Elody Infinity+, která zahrnuje doživotní záruku a doživotní úpravu velikosti – cena této služby se u jednotlivých prstenů liší, najdete ji na stránce s modelem. Více o zárukách.

Máte další otázky? Sem s nimi!

Dobře, že se ptáte – tyto informace jsou nezbytné a najdete je na stránce s prstenem, hned kousek pod fotkami v přehledné tabulce s vysvětlením.

Ke všem diamantům dostanete certifikát – kartičku, kde jsou uvedené všechny důležité parametry. Ke kamenům od velikosti 0,50 ct dostanete zdarma mezinárodní certifikát GIA, IGI nebo IGL.

Diamanty mají určité parametry, kterým musíte před objednáním rozumět. Některé jsou dost složité, ale my vám je vysvětlíme tak, abyste je pochopili a netrvalo vám to více než pár minut.

Barvu zlata vám rádi změníme bez rozdílu v ceně. Stačí napsat vaše přání do poznámek v objednávce. Chcete pánský prsten širší, dámský úžší nebo jiný povrch? Klikněte na tlačítko níže a zjistěte cenu.

Málokdo má alergii na zlato samotné. Pokud máte problém nosit zlaté šperky, většinou to je kvůli příměsím, které zlatá slitina obsahuje. Je potřeba, abyste věděli, na co konkrétně alergii máte, abychom se takovému kovu mohli vyvarovat.

Složení jednotlivých slitin:

  • bílé zlato – zlato 58,5 %, měď 22,8 %, nikl 10,6 %, stříbro 8,1 % + rhodium na povrchu
  • žluté zlato – zlato 58,5 %, měď 34 %, stříbro 7,5 %
  • růžové zlato – zlato 58,5 %, měď 39,2 %, stříbro 2,3 %

Máte další otázky? Sem s nimi!

U nás dostanete nejvíc peněz za své zlato

Máte doma zlaté šperky nebo třeba zlatý zub, který nikomu nechybí? Největší prodejci prstenů vám za 1 gram 14kt zlata nabídnou 450 až 500 Kč.

 

V Elody dostanete kolem 700 Kč za 1 gram 14kt zlata a kolem 900 Kč za 1 gram 18kt zlata! To je další důkaz toho, že v Elody dostanete největší hodnotu.

 

 

A nemusíte ani za námi. Zlato dáte do obálky a pošlete poštou jako cenné psaní. Hned po doručení zjistíte jeho hodnotu, kterou vám odečteme z objednávky prstenů.

 

Chcete cenu vašeho zlata odečíst z ceny? Vyplňte formulář a vysvětlíme vám, jak na to.